Powered By Blogger

piątek, 23 marca 2012

Urszula Radwańska pokonała Czeszkę Andreę Hlavackovą 4:6, 7:5, 6:1 w drugiej, decydującej rundzie eliminacji i wystąpi w turnieju głównym WTA Tour na twardych kortach w Miami (pula nagród 4,828 mln dol.).

21-letnia Polka jest obecnie 98. w rankingu WTA Tour, a starsza o cztery lata Hlavackova 126. Był to ich trzeci pojedynek.
Czeszka okazała się lepsza w 2008 roku na korcie ziemnym w eliminacjach do turnieju WTA w Pradze 6:4, 6:2, natomiast krakowianka wygrała przed dwoma laty 7:5, 6:4 w finaleimprezy ITF w Ismaning.

W Miami gra także druga z sióstr Radwańskich - Agnieszka. Jako rozstawiona z numerem czwartym w pierwszej rundzie ma tzw. wolny los. W drugiej zmierzy się ze Słowaczką Magdaleną Rybarikovą lub jedną ze zwyciężczyń kwalifikacji.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz