Agnieszka Radwańska (nr 5) pokonała Amerykankę Madison Keys 6:1, 6:1 w drugiej rundzie turnieju na twardych kortach w Miami (pula nagród 4,828 mln dolarów). "Isia" szybko uporała się z rywalką (mecz trwał nieco ponad godzinę) i już może myśleć o kolejnej przeciwniczce, którą będzie Hiszpanka Silvia Solar-Espinosa.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz