Powered By Blogger

czwartek, 22 marca 2012

Dzisiaj rano wstałam i miał być trening.Pojechaliśmy tam ,a trenerka mówi ,że nie ma kluczy na halę i tak się skończył mój trening

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz