Wamos
czwartek, 22 marca 2012
Dzisiaj rano wstałam i miał być trening.Pojechaliśmy tam ,a trenerka mówi ,że nie ma kluczy na halę i tak się skończył mój trening
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz